Nowa inicjatywa pt. „50 Voices of UŚ”

09.01.2018 - 11:39, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

„50 Voices of UŚ” to cykl wieczorów kulturalno-rozrywkowych adresowanych do społeczności akademickiej. Inicjatywa ma charakter konkursu, dzięki któremu zaprezentować się będą mogli twórcy muzyczni, sceniczni, estradowi związani z Uniwersytetem Śląskim: studenci, doktoranci, absolwenci, pracownicy, słuchacze, współpracownicy oraz uczniowie szkół patronackich UŚ. Poszczególne spotkania będą odbywać się w innym miejscu w Katowicach i Cieszynie. Nabór zgłoszeń za pośrednictwem formularza potrwa do 28 lutego 2018 roku.

Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni w trakcie pierwszych trzech spotkań (marzec, kwiecień, maj), czekają nagrody: występ podczas plenerowego koncertu jubileuszowego UŚ, koncert na Juwenaliach Śląskich, nagranie płyty w Radiu Egida.

Organizatorami konkursu są Centrum Obsługi Studentów i Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego.

Zasady uczestnictwa (pdf, 300 kB)

Formularz zgłoszeniowy

plakat promujący nową inicjatywę "50 voices od UŚ" z napisaem: szukamy artystów scenicznych i estradowych związanych z UŚ, którzy zaprezentują się na imprezach organizowanych z okazji 50-lecia UŚ. Obok zdjęcie mężczyzny z brodą, w okularach i czapce, który gra na skrzypcach. Kolorystyka przeważająco niebieska - w różnych odcieniach. Na dole plakatu czerwony pasek z linkiem: www.50.us.edu.pl/50-voices-of-us