[ONLINE] IX Międzynarodowa Konferencja Magistrantów

06.04.2021 - 09:30, aktualizacja 06.05.2021 - 11:36
Redakcja: OO

Szkoła Języka i Kultury Polskiej, Centrum Języka i Kultury Chińskiej oraz Koło Naukowe Studentów Obcokrajowców „Wieża Babel” organizują IX Międzynarodową Konferencję Magistrantów, która odbędzie się w przestrzeni wirtualnej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konferencja jest realizowana w ramach projektu „Z kinem polskim w świat” finansowanego ze środków NAWA (program Promocja Języka Polskiego).

Tematem tegorocznej edycji jest „Z kulturą w Polskę i w świat”. Wydarzenie będzie poświęcone spojrzeniu na wszelkie zagadnienia związane z interkulturowością, popularyzacją i promocją kultury, literatury i historii.

Celem spotkania jest umożliwienie magistrantom, wyróżniającym się studentom ostatniego roku studiów licencjackich oraz doktorantom zaprezentowania fragmentów własnych prac dyplomowych lub zagadnień z nimi związanych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 25 kwietnia 2021 roku na adres: szkola@us.edu.pl.

Formularz zgłoszeniowy

plakat: IX Międzynarodowa Konferencja Magistrantów „Z kulturą w Polskę i w świat”, online, 12 maja 2021 roku, udział w konferencji jest bezpłatny, zgłoszenia prosimy przesyłać do 25 kwietnia 2021 roku na adres: szkola@us.edu.pl, konferencja jest realizowana w ramach projektu „Z kinem polskim w świat” finansowanego ze środków NAWA w ramach programu Promocja Języka Polskiego, logotypy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ, Centrum Języka i Kultury Chińskiej, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej, Polska Półka Filmowa, Koło Naukowe Studentów Obcokrajowców „Wieża Babel”