[ONLINE] Sky Live Festival

14.12.2020 - 12:18, aktualizacja 16.12.2020 - 15:33
Redakcja: MJ
Tagi: Sky Live Festival

Sky Live Festival to nowe wydarzenie organizowane przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nazwa imprezy jest nieprzypadkowa, ma się bowiem odbyć na dachu budynku Wydziału Prawa i Administracji UŚ.

Transmisja online odbędzie się na fanpage’u Samorządu Studenckiego UŚ. Podczas koncertu będzie można posłuchać takich artystów, jak BARANOVSKY, Skytech (Mateusz Dziewulski), I.GOT.U. (Adam Skrzypiec) oraz DNF. Planowane są także pokazy świetlne i pirotechniczne.

Pierwsza edycja zaplanowana jest w pełni online (link zostanie udostępniony w dniu wydarzenia). Wydarzenie ma charakter charytatywny, ma na celu wsparcie promocyjne zbiórki dla medyków walczących z COVID-19. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/koronawirus.

17 XII 2020 Live stream na Facebooku dach Wydziału Prawa i Administracji. Wspieramy zbiórkę dla mediów SIEPOMAGA.PL/KORONAWIRUS. SKY LIVE FESTIVAL