[ONLINE] XVII Węgiel Film Festival

22.04.2020 - 13:14, aktualizacja 22.04.2020 - 13:14
Redakcja: OO
Tagi: film, Węgiel Film Festiwal

W tym roku z powodu pandemii koronawirusa XVII Węgiel Film Festival odbędzie się online. W programie zaplanowano seanse konkursowe oraz inne wydarzenia towarzyszące.

Celem festiwalu jest prezentacja twórczości studentów uczelni filmowych z całego świata szerszej publiczności, a także wymiana doświadczeń twórczych oraz integracja uczestników. To dobra okazja dla studentów do obserwacji techniki i rzemiosła kolegów. Festiwal daje także możliwość wymiany zdań na temat prezentowanych poglądów i strony artystycznej filmów oraz pozwala zostać docenionym przez profesjonalne jury i liczną publiczność.

Węgiel Film Festival to wydarzenie organizowane przez studentów II roku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Kanał Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w serwisie YouTube: www.youtube.com.