„Osoba z niepełnosprawnością w czasie i przestrzeni – kontekst edukacyjny i społeczny” – konferencja naukowa

03.10.2022 - 10:58, aktualizacja 03.10.2022 - 11:32
Redakcja: K.S

„Osoba z niepełnosprawnością w czasie i przestrzeni – kontekst edukacyjny i społeczny” to tytuł XIX międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Ostravská univerzita.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń dotyczących zmian zachodzących w rzeczywistości edukacyjnej i społecznej, określenie oczekiwań społecznych stawianych wobec osoby z niepełnosprawnością, a także międzynarodowa integracja środowisk akademickich.

Konferencja będzie się odbywała od 24 do 25 listopada 2022 roku w hotelu Jaskółka (ul. Zdrojowa 10) w Ustroniu. Udział jest możliwy po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłoszeniowego dostępnego pod podanym linkiem oraz uiszczeniu opłaty konferencyjnej.

Przewodniczącym komitetu naukowego jest dziekan Wydziału Nauk Społecznych UŚ, prof. dr hab. Zenon Gajdzica.

Szczegóły wydarzenia są dostępne w dołączonym formularzu informacyjnym.