Płatne staże dla studentów – przedłużenie rekrutacji uzupełniającej

18.07.2022 - 15:39, aktualizacja 28.07.2022 - 10:41
Redakcja: OO

Studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach mogą wziąć udział w płatnych 120-godzinnych stażach w wybranych firmach. Do 29 lipca 2022 roku została przedłużona rekrutacja uzupełniająca. Uczestnikami mogą być studenci wszystkich kierunków i lat wymienionych w tabeli.

Staże obejmują 120 godzin (nie mniej niż 20 godzin i nie więcej niż 40 godzin zadań stażowych w tygodniu roboczym) – czas trwania od 3 do 6 tygodni kalendarzowych. Realizacja stażów w obecnej rekrutacji jest przewidziana na wrzesień 2022 roku.

Wszystkie osoby biorące udział w rekrutacji uzupełniającej do projektu zostaną poinformowane mailowo bądź telefonicznie o wynikach.

Staże realizowane są w ramach projektu unijnego „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier UŚ.