„Speed stażing”

19.10.2017 - 09:08, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

24 października 2017 r. o godz. 13.00 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Będzińska 39) rozpocznie się „Speed stażing”, który nawiązując swoją formułą do „Speed datingu” (metody służącej zawieraniu kontaktów poprzez udział w krótkich randkach), umożliwi bezpośrednią rozmowę z pracodawcami oferującymi wysokiej jakości staże w IT.

Spotkanie rozpocznie się prezentacją firm (sala B4). Następnie osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w krótkich, pięciominutowych indywidualnych rozmowach z pracodawcami (hol główny na parterze budynku).

Prezentacje firm da możliwość poznania profilu firmy, kultury organizacyjnej, charakteru pracy oraz oferowanych programów stażowych. Krótkie rozmowy z pracodawcami pozwolą na zaprezentowanie siebie jako najlepszego kandydata do podjęcia stażu w firmie, a także staną się okazją do zadania dodatkowych pytań.

W wydarzeniu wezmą udział następujące firmy:

• KAMSOFT SA,
  • Capgemini Polska Sp. z o.o.,
  • EQ SYSTEM,
  • Kroll Ontrack,
  • Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.,
  • ING Services Polska,
  • IBM CIC,
  • Euvic Sp. z o.o.,
  • SAP Hybris.

Spotkanie adresowane jest do studentów informatyki i inżynierii biomedycznej. Chęć udziału w „Speed stażing” należy zgłaszać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.