Spotkanie pt. „Głos sumienia” na Wydziale Prawa i Administracji

18.04.2018 - 09:11, aktualizacja 18.04.2018 - 09:11
Redakcja: admin

W środę 25 kwietnia 2018 roku o godz. 15.30 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b, aula nr 6) odbędzie się spotkanie adresowane do pracowników, doktorantów i studentów uczelni, którego motywem przewodnim będzie „Głos sumienia”. Wydarzenie prowadzone przez dr Agnieszkę Bielską-Brodziak otworzy recital Jana Kudełki, wirtuoza gitary.

W spotkaniu udział wezmą: prof. dr hab. Wojciech Załuski – prawnik i filozof z Uniwersytetu Jagiellońskiego, mec. Roman Kusz – dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, dr hab. Krzysztof Maliszewski – pedagog z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ, ks. dr Grzegorz Strzelczyk – teolog z Wydziału Teologicznego UŚ oraz dr Gabriela Muś – neurolog.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, które wpisuje się w obchody jubileuszu 50. rocznicy istnienia Uniwersytetu Śląskiego, dostępne są na stronie: www.wpia.us.edu.pl.