Spotkanie słuchaczy Akademii Dyplomacji z wiceministrem spraw zagranicznych

25.09.2020 - 12:32, aktualizacja 25.09.2020 - 12:32
Redakcja: OO
Tagi: Akademia Dyplomacji

W sobotę 26 września 2020 roku odbędzie się spotkanie słuchaczy Akademii Dyplomacji z Pawłem Jabłońskim, wiceministrem spraw zagranicznych. Wydarzenie jest częścią spotkań z ekspertem realizowanych w ramach programu Akademii Dyplomacji.

Akademia Dyplomacji jest ofertą dydaktyczną Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim. Program skierowany jest do wszystkich tych, którzy stoją przed koniecznością stałego pogłębiania wiedzy na temat współczesnego świata, kompetencji miękkich oraz stosunków międzynarodowych w wymiarze regionalnym, europejskim i światowym. Innowacyjny program obejmuje zajęcia z protokołu dyplomatycznego, etykiety biznesowej i towarzyskiej, a także warsztaty z zakresu sztuki komunikowania i kompetencji miękkich. Słuchacze mają okazję rozwijać swoje umiejętności potrzebne do pracy w instytucjach państwowych, korporacjach czy organizacjach.

Obecnie trwa rekrutacja do VII edycji Akademii Dyplomacji: www.akademiadyplomacji.us.edu.pl/rekrutacja.