Spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie

12.04.2017 - 10:25, aktualizacja 12.04.2017 - 10:25
Redakcja: admin

20 kwietnia 2017 roku w godz. od 10.00 do 13.00 w auli nr 7 na Wydziale Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b) odbywać się będzie spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.

W programie wydarzenia zaplanowano prezentację przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju na temat perspektyw zawodowych, jakie stoją przed studentami i absolwentami kierunków administracja i prawo, a także charakteru pracy w resorcie, profilu kandydata, ofert pracy oraz praktyk i wykład na temat możliwości rozwoju zawodowego w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.

Ministerstwo Rozwoju odpowiada m.in. za: realizację strategii rozwoju społeczno-gospodarczego, politykę gospodarczą oraz zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich. Misją Krajowej Szkoły Administracji Publicznej jest kształcenie i przygotowywanie do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników dla administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier UŚ.