Startup Meetup #3 pt.: „Chaos startupu i porządek korporacji: jak to połączyć?”

24.01.2022 - 12:09, aktualizacja 24.01.2022 - 12:09
Redakcja: wc-a
Tagi: biznes, startup

Firma coBrick, która jest partnerem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, organizuje kolejne spotkanie z cyklu Startup Meetup pt.: „Chaos startupu i porządek korporacji: jak to połączyć?”. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia 2022 roku o godz. 17.00 w restauracji Good Place w Gliwicach.

W ramach spotkania uczestnicy będą mogli nawiązać kontakt z managerami najważniejszych korporacji działających na Śląsku. Dowiedzą się także, jak zazwyczaj działają korporacje ze startupami oraz poznają najnowsze technologie oparte na działaniach w chmurze. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną porady dotyczące pozyskania finansowego wsparcia na rozwój innowacyjnego pomysłu.

Spotkanie jest bezpłatne i wymaga rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znaleźć można na stronie firmy coBrick.