Studenci UŚ Ukrainie – koncert

08.03.2022 - 09:39, aktualizacja 08.03.2022 - 10:39
Redakcja: OO

Jedną z wielu inicjatyw studentów Uniwersytetu Śląskiego zorganizowanych w tym trudnym wojennym czasie, aby pomóc naszym braciom z Ukrainy, jest koncert skierowany do wszystkich, którym muzyka jest bliska sercu i którzy chcą wesprzeć działania na rzecz dotkniętych tragedią wojny Ukraińców.

Koncert utworów opracowanych przez młodych artystów odbędzie się w piątek 11 marca 2022 roku o godz. 18.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).

Podczas wydarzenia przewidziano również kiermasz ciast oraz licytację. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na pomoc Ukrainie.

Inicjatorami koncertu są studenci międzynarodowych studiów nauk politycznych i dyplomacji na Uniwersytecie Śląskim.

grafika promująca koncert Studenci UŚ Ukrainie