Szkolenia Akademickiego Centrum Sukcesu

11.01.2016 - 13:42, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

18 stycznia 2016 roku w godz. od 13.00 do 16.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11, sala nr 312) odbędzie się szkolenie otwarte pt. „Jak właściwie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?”, które jest organizowane przez Akademickie Centrum Sukcesu UŚ. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Navarro-Opach oraz Małgorzata Trojan z firmy CYCLAD.

Po szkoleniu o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Tonym Polletem, analitykiem operacji finansowych i księgowych w firmie Capgemini pt. „Czy można i czy powinniśmy porównywać kultury przedsiębiorstw na przykładzie firm polskich i francuskich?”.

Akademickie Centrum Sukcesu (AkCeS), które podlega Instytutowi Socjologii UŚ, powstało w październiku 2015 roku z inicjatywy francuskiej Agencji Uniwersyteckiej ds. Frankofonii (AUF) i stanowi część europejskiej sieci Centre de réussite universitaire (CRU).

Centrum dysponuje nowoczesną przestrzenią dydaktyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt informatyczny oraz telekomunikacyjny. Powstało z myślą o osobach, które chcą poszerzać wiedzę i podnieść kwalifikacje, a swoją przyszłość zawodową wiążą z karierą akademicką, karierą w administracji na szczeblu europejskim oraz w biznesie.

Szczegółowe informacje na temat oferty Akademickiego Centrum Sukcesu dostępne są na stronie: www.akces.us.edu.pl.