Szkolenie ARK: „Excel tips & tricks”

18.08.2021 - 11:21, aktualizacja 18.08.2021 - 11:46
Redakcja: wc-a
Tagi: akademia rozwoju kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery odbędzie się kolejne szkolenie online pt. „Excel tips & tricks”. Spotkanie poprowadzą specjaliści z firmy PwC Service Delivery Center (SDC).

Podczas warsztatów zostaną omówione podstawowe i zaawansowane funkcje programu Excel wraz ze wskazaniem ich praktycznego zastosowania. W programie przewidziano również ćwiczenia, na których uczestnicy wykorzystają nowo nabyte umiejętności.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rejestracja rozpocznie się 18 sierpnia 2021 roku. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany pocztą elektroniczną na dzień przed szkoleniem.

Harmonogram szkoleń w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021