Szkolenie ARK „Unik (Dodge) rekrutacyjny – jak mądrze i bez ryzyka wybierać pracodawców”

14.07.2021 - 11:04, aktualizacja 14.07.2021 - 11:23
Redakcja: wc-a
Tagi: akademia rozwoju kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021 odbędzie się szkolenie pt. „Unik (Dodge) rekrutacyjny – jak mądrze i bez ryzyka wybierać pracodawców”. Poprowadzi je firma EQ System. Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Warsztaty dotyczyć będą przydatnych wskazówek w poszukiwaniu pracy w branży IT oraz tego, jak unikać niekomfortowych sytuacji i przykrych niespodzianek podczas spotkań rekrutacyjnych.

Szkolenie odbędzie się w formie online. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy na warsztaty rozpoczynają się 14 lipca 2021 roku od godz. 8.00. Dzień przed szkoleniem na podany przez uczestnika adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny.

Harmonogram szkoleń w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021