Szkolenie pt. „Facebook w biznesie…, czyli jak wykorzystać social media do promocji marki lub firmy”

18.04.2016 - 14:23, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

22 kwietnia 2016 roku w godz. od 9.00 do 17.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się szkolenie pt. „Facebook w biznesie..., czyli jak wykorzystać social media do promocji marki lub firmy”. Warsztaty, których organizatorem  jest spółka SPIN–US, są kierowane do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu posługiwania się narzędziami social media w działalności biznesowej.

Celem kursu jest poznanie zaawansowanych narzędzi facebooka, sposobu planowania wpisów i kampanii oraz osiąganie lepszych efektów biznesowych (zwiększenie przychodów)  poprzez zwiększanie zasięgu (zarówno bezpłatnego, jak i komercyjnego) postów.

Zakres tematyczny szkolenia:

• Klucz do zrozumienia social media.

• Mechanizm działania facebooka.

• Fanpage jako wizytówka firmy.

• Strategia działania na facebooku.

• Komunikacja na facebooku.

• Reklama na facebooku.

• Świadome planowanie działań na facebooku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.spinus.pl/szkolenie/social-media.

Folder informacyjny