Szkolenie z zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej

22.02.2018 - 10:34, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Akademia Dyplomacji Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie z zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej. Udział w kursie stwarza możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej i nabycia umiejętności praktycznych dotyczących etykiety, reguł grzecznościowych i protokołu dyplomatycznego obowiązujących w sytuacjach codziennych, biznesowych i urzędowych.

Podczas szkolenia omówione zostaną: klasyczne zasady savoir-vivre’u (w tym ceremoniał dyplomatyczny i obsługa wizyty wyjazdowej oraz przyjazdowej), zagadnienia związane z komunikacją interpersonalną (m.in. niewerbalne formy komunikacji), poruszone zostaną również kwestie dotyczące etykiety kulinarnej, organizacji przyjęć oraz wymogi dotyczące ubioru.

Kurs, który odbędzie się 23 lutego 2018 roku o godz. 15.00, poprowadzi dr Andrzeja Szteliga – specjalista w zakresie dyplomacji ekonomicznej bilateralnej i multilateralnej, wykładowca protokołu dyplomatycznego i etykiety w Akademii Dyplomacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: akademiadyplomacji.us.edu.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: docs.google.com/forms

grafika promująca szkolenie zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej