Utworzenie klasy z językiem chińskim w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach

31.08.2016 - 10:06, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

1 września 2016 roku o godz. 11.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach odbędzie się inauguracja roku szkolnego połączona z rozpoczęciem działalności klasy z językiem chińskim. Utworzenie klasy z językiem chińskim jest wspólną inicjatywą Uniwersytetu Śląskiego, władz Świętochłowic i Tai’an.

W uroczystości uczestniczyć będą JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz pełnomocnik rektora ds. studentów zagranicznych w Uniwersytecie Śląskim, dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiejprof. dr hab. Jolanta Tambor.

Inauguracja roku akademickiego. Na zdjęciu m.in. Dawid Kostempski – prezydent Świętochłowic, Aleksandra Skowronek – wicemarszałek województwa śląskiego, prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz  prof. dr hab. Jolanta Tambor.

Na zdjęciu Katarzyna Bańka z Zakładu Psycholingwistyki Stosowanej

Wspólne zdjęcie klasy