Warsztaty firmy PCC Rokita

30.04.2018 - 14:55, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

8 maja 2018 r. na Wydziale Fizyki, Matematyki i Chemii (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 227) odbywać się będą zorganizowane przez firmę PCC Rokita warsztaty:

• godz. 10.00–10.45 – „PCCase”, podczas których będzie się można dowiedzieć, czym zajmuje się Grupa PCC i na jakie stanowiska aktualnie prowadzone są rekrutacje. Będzie też można sprawdzić własne predyspozycje zawodowe i dominujące cechy. Prowadzący: Karolina Ławecka, Ewa Hudziak-Owczarek (PCC Rokita),
  • godz. 11.00–12.00 – „Związki fosforowe – dodatki zmieniające oblicze tworzyw sztucznych”, które staną się okazją do przeprowadzenia prostych testów na różnych materiałach polimerowych pod kątem ich właściwości, a także dostarczą ogólnych informacji na temat mnogości stosowanych dodatków do tworzyw polimerowych. Prowadzący: Agnieszka Świst – specjalista R&D (PCC Rokita).

PCC Rokita SA jest jedną z największych firm chemicznych w Polsce. W ramach II Forum Kampanii „Polska Chemia” Polska Izba Przemysłu Chemicznego przyznała firmie tytuł „Ambasadora Polskiej Chemii 2017”. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.pccambasador.pl.