[ONLINE] Inauguracja „BraSilesia” – webinarium nt. polskiego i brazylijskiego ekosystemu innowacji

16.07.2021 - 10:47, aktualizacja 19.07.2021 - 09:08
Redakcja: wcyg
Tagi: BraSilesia, webinar, webinarium

Od kilku miesięcy trwają prace nad pilotażowym programem akceleracyjnym dla biznesu o nazwie „BraSilesia”. Jest to wspólny projekt SPIN-US sp. z o.o. – spółki celowej Uniwersytetu Śląskiego, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, Invento Capital oraz brazylijskich partnerów: Universidade Federal de Viçosa – UFV, tecnoPARQ UFV i INDI MG – Agencji Promocji Inwestycji i Handlu.

„BraSilesia” jest pierwszym polsko-brazylijskim akceleratorem, tworzonym z myślą o wsparciu polskich i brazylijskich startupów oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program ma stanowić platformę wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy członkami inicjatywy. Ułatwi również szukanie partnerów biznesowych i klientów dla powstających firm oraz umożliwi tworzenie wspólnych projektów badawczo-rozwojowych.

We wtorek 20 lipca 2021 roku odbędzie się wprowadzające do programu „BraSilesia” webinarium pt. „Budowanie pomostu pomiędzy polskim i brazylijskim ekosystemem innowacyjnym”, którego współorganizatorem jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. Uczestnikiem wydarzenia będzie rektor UŚ, prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się na platformie Zoom.

Szczegółowe informacje o akceleratorze „BraSilesia” można przeczytać na stronie internetowej programu.

Grafika promująca webinarium "BraSilesia" z logotypami współpracujących instytucji. Napis na grafice: "Invitation. Building the bridge between Polish and Brazilian innovative ecosystem. On-line webinar. Tuesday, July 20th at 15:00"

Grafika promująca webinarium