Wykład „Kiedy chcę – przestaję!”

01.10.2024 - 15:12, aktualizacja 01.10.2024 - 15:12
Redakcja: OO

29 października 2024 r. o godz. 10.00 w Teatrze Korez w Katowicach odbędzie się wykład dotyczący uzależnień „Kiedy chcę – przestaję!” w ramach projektu „Nauka jest wszędzie!”. Podczas spotkania Dominik Adamek opowie o pozorach, złudzeniach i przekonaniu o posiadaniu kontroli.

Wstęp wolny!

Dominik Adamek – psycholog, interwent kryzysowy, doradca ds. zdrowia seksualnego, psycholog i seksuolog w Centrum Terapii Kontinuum w Katowicach, współzałożyciel Fundacji na Rzecz Zdrowia i Włączania Społecznego „Trzy Końce”, pracownik Uniwersytetu Opolskiego.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Partnerami wydarzenia są: Teatr Korez oraz Europe Direct Śląskie.