Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce równości i różnorodności społecznej

15.11.2022 - 14:57 aktualizacja 17.11.2022 - 10:39
Redakcja: AJS
Tagi: konkursy

Szanowne Osoby ze społeczności akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,

zapraszamy Was do zgłaszania się do konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce równości i różnorodności społecznej. Konkurs organizowany jest przez działający na naszej uczelni Zespół ds. wdrażania planu równości płci.

Przedmiotem konkursu są prace licencjackie, magisterskie oraz doktorskie, które zostały obronione w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w latach 2020/2021 i 2021/2022, a ich tematyka dotyczy problematyki równości lub różnorodności społecznej w prezentowanych analizach badawczych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2022 roku drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu e-mail: konkursy.gepus@us.edu.pl lub osobiście w biurze Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Prace do konkursu może zgłosić zarówno autorka/autor lub promotorka/promotor prac. Do niniejszego zawiadomienia dołączamy również załączniki w postaci formularza zgłoszeniowego do konkursu, w którym wykazane zostały wszystkie niezbędne do zgłoszenia dokumenty.

Pliki do pobrania:

Pełna treść regulaminu, opublikowanego zarządzeniem Rektora nr 131/2022 (wraz z późniejszymi zmianami w zakresie wydłużenia terminu zgłaszania prac) dostępna jest w serwisie: https://aktyprawne.us.edu.pl.

prof. dr hab. Ewa Jarosz – Prorektor ds. rozwoju kadry
dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ – Prorektor ds. kształcenia i studentów

Dane kontaktowe do Uniwersytetu Otwartego UŚ:

ul. Uniwersytecka 4, pokoje B0.28 do B0.33

Godziny pracy biura:
pon.-pt.: 7.30–15.30

Pióro wieczne i otwarta książka