Ostatnie wolne miejsca na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023!

29.09.2022 - 09:20 aktualizacja 29.09.2022 - 12:24
Redakcja: OO
Tagi: Europejskie Miasto Nauki

Zostały ostatnie wolne miejsca na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 w Mieście Nauki Katowice. Wszyscy zainteresowani mogą się jeszcze zapisać, aby wziąć udział w uroczystości w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Osoby zarejestrowane otrzymają drogą e-mailową wiadomość z portalu Bilet24.pl wraz z biletem na uroczystość.

Inauguracja odbędzie się w piątek 30 września o godz. 10.00. Zostanie poprzedzona przemarszem orszaków rektorskich ulicami Katowic, a zwieńczona koncertem w wykonaniu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Przed rozpoczęciem ceremonii będą rozdawane gazety dotyczące Europejskiego Miasta Nauki.

Organizatorami inauguracji są: Miasto Katowice oraz Konsorcjum Akademickie Katowice Miasto Nauki. Partnerem wydarzenia jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Szczegółowe informacje dotyczące uroczystości można znaleźć na stronie us.edu.pl.

grafika promująca Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023