Serial „Doktor Primo i wielko haja o insygnia” – odcinek 3

06.05.2020 - 08:55 aktualizacja 06.05.2020 - 11:43
Redakcja: OO

Zapraszamy do oglądania 3. odcinka akademickiego serialu sci-fi „Dr Primo i wielko haja o insygnia”. W kolejnym odcinku Dr Primo i jego pomocnik Pedel nie będą szczędzić sił, aby odzyskać kolejne rektorskie insygnium. Tym razem będzie ono ukryte na Wydziale Nauk Przyrodniczym UŚ w hodowli… karaczanów (uwaga! tylko dla widzów o mocnych nerwach!). Później wybiorą się na Wydział Prawa i Administracji, gdzie tajemniczy profesor udzieli bohaterom cennej wskazówki. Ta jednak nie uchroni ich przed problemami – niefrasobliwość Pedla spowoduje, że konieczne będzie odparcie przerażającego ataku. Podróż poszukiwaczy insygniów zaprowadzi ich także do cieszyńskiej filii UŚ, gdzie spotkają się ze specjalistą od najbardziej nietypowych gier.