Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wykład dr. Łukasza Lamży pt. „Miękka robotyka i inteligentna materia: jeszcze inna AI”

18.04.2024 - 11:10 aktualizacja 23.04.2024 - 12:35
Redakcja: K.S

plakat wydarzenia

25 kwietnia 2024 roku w godz. 17.00–18.00 w spinPLACE (ul. Bankowa 5, Katowice) odbędzie się pierwszy popularnonaukowy wykład z cyklu „Espresso z ekspertami! – inspirujące spotkania młodych z mistrzami nauki” o tematyce nauk ścisłych i technicznych.

Gościem najbliższego spotkania będzie dr Łukasz Lamża – specjalista w filozofii nauki i biologii teoretycznej, dziennikarz naukowy, pracownik Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz członek redakcji „Tygodnika Powszechnego”, który wygłosi wykład pt. „Miękka robotyka i inteligentna materia: jeszcze inna AI”.

Prelekcje skierowane są do wszystkich zainteresowanych – studentów, uczniów oraz pasjonatów nauki. Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie uczestników do poznawania fascynującego świata nauk ścisłych oraz poszerzenia ich dotychczasowej wiedzy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Pozostałe szczegóły są dostępne na stronie wydarzenia oraz Facebooku.

return to top