Dni Otwarte „Fantasy” UŚ w Cieszynie

23.02.2024 - 09:19, aktualizacja 23.02.2024 - 10:32
Redakcja: OO

Dni Otwarte „Fantasy” na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego odbędą się w środę 6 marca 2024 roku na terenie kampusu w Cieszynie. To niezwykłe wydarzenie skierowane jest do wszystkich uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych.

Tematyka „Fantasy” przeprowadzi nas przez tajniki studiowania na kierunkach realizowanych w Cieszynie. Chcecie zgłębić tajemnice świata komiksów i poznać proces ich tworzenia? Instytut Sztuk Plastycznych przygotował dla Was specjalną prezentację. A jeśli interesuje Was synergia dźwięku i obrazu, nie możecie przegapić prezentacji udźwiękowienia filmu, przygotowanej przez Instytut Sztuk Muzycznych.

Ale to dopiero początek! Nie zabraknie także innych atrakcji.

Podczas Dni Otwartych odwiedzicie HogwartUŚ University i poznacie kierunki pedagogiczne. Zachęcamy również do eksploracji wirtualnych światów w ramach kierunku projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej oraz do zgłębiania tajemnic Strzygi w pracowni etnologii i antropologii kulturowej. Przygotowaliśmy także próby magicznej sprawności – razem z przedstawicielami kierunku animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną będziecie mieli okazję sprawdzić swoje czarodziejskie zdolności w tańcu.

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych możliwościami studiowania na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie odbędzie się w godz. 12.00–13.00 w sali konferencyjnej (budynek główny, ul. Bielska 62).

Aby wziąć udział w zajęciach warsztatowych, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Dołączcie do naszej społeczności, aby wspólnie odkrywać magię i tajemnicę fantastyki. Niech każdy krok w naszym uniwersum stanie się Waszą niezapomnianą przygodą!