Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Forum Biznes – Nauka pt. „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life”

20.12.2022 - 10:46, aktualizacja 10.01.2023 - 10:49
Redakcja: wcyg
Tagi: biznes, współpraca

11 i 13 stycznia 2023 roku odbędzie się Forum Biznes – Nauka pt. „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life” organizowane przez Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników, projektantów, naukowców, studentów oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych osób.

Celem Forum jest inicjowanie współpracy jednostek badawczo-naukowych z przedsiębiorcami w obszarze tzw. nowego rzemiosła oraz popularyzacja wiedzy na temat nowoczesnych form sprzedaży dziedzictwa kultury w Polsce i na świecie, budowania strategii cen produktu rzemieślniczego, wykorzystania designu oraz unikatowych materiałów w budowaniu firmy i marki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Pierwszy dzień Forum, 11 stycznia (środa) odbędzie się w godzinach 8.40–14.00 na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji UŚ w Cieszynie (ul. Bielska 62, sala konferencyjna B0.1). Rejestracji można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 6 stycznia 2023 roku.

Spotkanie 13 stycznia (piątek) rozpocznie się o godz. 8.40 i potrwa do godz. 14.00. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ w Chorzowie (ul. 75 Pułku Piechoty 1A, sala P/1/14). Zgłoszenia można wysyłać do 12 stycznia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Uniwersytet Śląski w Katowicach jest liderem konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów.

Forum organizowane jest w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej I Nowoczesna gospodarka | Działanie 1.4. Wsparcie ekosystemu innowacji | Poddziałanie 1.4.1. Zarządzanie i wdrażanie regionalnego ekosystemu innowacji.

Grafika promująca wydarzenia. Wszelkie informacje zawarte w tekście

return to top