„Mapa karier – doradztwo zawodowe” – warsztaty dla studentów kierunku politologia

20.05.2022 - 10:43, aktualizacja 20.05.2022 - 11:23
Redakcja: RJ

Warsztaty pt. „Mapa karier – doradztwo zawodowe”, które przeprowadzi trenerka, doradca zawodowy mgr Magdalena Garus, będą poszerzeniem umiejętności związanych z poszukiwaniem pracy i zaprezentowaniem siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zajęcia są dedykowane studentom kierunku politologia, którzy kończą swoją edukację na uczelni i przed którymi ukazują się różne ścieżki zawodowe. Organizator wydarzenia zaprasza szczególnie studentów trzeciego roku studiów pierwszego stopnia oraz pierwszego i drugiego roku studiów drugiego stopnia.

Spotkanie odbędzie się 24 maja 2022 roku w godzinach od 15.30 do 17.00 w sali 238 budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bankowej 11.