Mobilne Targi Kariery – Tydzień Kariery

13.11.2020 - 09:16, aktualizacja 13.11.2020 - 09:32
Redakcja: MJ
Tagi: mobilne targi kariery, Tydzień Kariery

Biuro Karier UŚ organizuje Tydzień Kariery, w ramach którego będą odbywać się Mobilne Targi Kariery. Uczestnicy będą mogli spotkać interesującego pracodawcę oraz zobaczyć aktualne oferty pracy. Spotkania odbędą się online w dniach 16–20 listopada 2020 roku.

Mobilne Targi Kariery to spotkania informacyjno-rekrutacyjne. Każdego dnia zaplanowano prezentację innej firmy:

Pracodawcy zaprezentują swoje firmy. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• czym zajmuje się firma,
  • jaka jest jej kultura organizacyjna,
  • jakie są aktualne oferty pracy,
  • jak wygląda proces rekrutacyjny (rozmowa kwalifikacyjna, casestudy, AC),
  • jakie są ścieżki rozwoju zawodowego (możliwość awansu, dodatkowe benefity pozapłacowe).

Na każde spotkanie obowiązują indywidualne zapisy. Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne będą na stronie Biura Karier.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „STUDIA I CO DALEJ – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.