[ONLINE] Konferencja pt. „Moda i design w świecie COVID-19”

14.12.2020 - 10:00, aktualizacja 17.12.2020 - 08:35
Redakcja: OO

18 grudnia 2020 roku odbędzie się druga Ogólnopolska Konferencja Prawa Mody pt. „Moda i design w świecie COVID-19”. Wydarzenie, organizowane przez Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbędzie się w formie zdalnej na platformie Zoom.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do designerów, projektantów mody, przedsiębiorców odzieżowych, przedsiębiorców z branży kosmetycznej, firm jubilerskich, a także do adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i sędziów, którzy coraz częściej się spotykają z tematami z zakresu prawa mody i designu, jak również innych osób zainteresowanych powyższym tematem.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy bloki tematyczne:

• zrównoważona moda i własność intelektualna,
  • e-commerce i produkcja stacjonarna,
  • galerie handlowe od aury pożogi do aury luksusu: Nowy Jork, Niemcy, Polska, Luksemburg.

W konferencji wystąpi również jako Keynote Speaker gość specjalny Izabella Laflèche – prawnik modowy w Nowym Jorku, Toronto i Montrealu, coach, autorka bestsellerowej powieści „J’adore New York”.

Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie: www.lawinstyle.us.edu.pl oraz na Facebooku.

Niedawno została także wydana publikacja pt. „Moda i design w świecie COVID-19” pod red. M. Jankowskiej i M. Pawełczyka, która jest w wolnym dostępie. Szczegółowe informacje: www.us.edu.pl/wydzial/wpia.

ogólnopolska konferencja naukowa „Moda i design w świecie COVID-19” 18 grudnia 2020 r., od godz. 10.00 online, Keynote: „Navigating Change and Chaos: Tools to Attract Positive Changes and Miracles” Isabelle Lafleche, prawnik modowy w Nowym Jorku, Toronto i Montrealu, coach, autorka bestsellerowej powieści „J’adore New York”

Plakat – konferencja „Moda i design w świecie COVID-19”