[ONLINE] Wykład specjalistyczny prof. Martina Euwemy: „Cooperating in diverse teams…”

13.12.2021 - 15:56, aktualizacja 14.12.2021 - 16:05
Redakcja: OO

Uniwersytet Śląski w Katowicach będzie gościć prof. Martina Euwemę z Katholieke Universiteit Leuven (Belgia), który poprowadzi cykl spotkań: seminarium specjalistyczne, wykłady otwarte oraz wykłady specjalistyczne, a także konsultacje indywidualne zrealizowane z władzami UŚ i pracownikami odpowiedzialnymi za politykę związaną z rozwojem kadr. Całość inicjatywy wspierać będzie merytorycznie Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Projekt jest komplementarny z interdyscyplinarnymi działaniami ICRK w zakresie rozwoju kompetencji przyszłości w regionie i budowania dialogu społecznego na ich rzecz.

„Cooperating in diverse teams: recognizing and valuing personal and professional differences to realize inclusive working groups”

(„Kooperacja w zróżnicowanym zespole: rozpoznawanie oraz docenianie różnic osobistych i zawodowych w realizacji inkluzywnych grup roboczych”)

Premiera wykładu specjalistycznego prof. Martina Euwemy odbędzie się 16 grudnia 2021 roku o godz. 13.00. Nagranie zostanie udostępnione na uniwersyteckim kanale YouTube.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: us.edu.pl/intraprzedsiebiorczosc-i-dialog-spoleczny-wyklady-i-seminarium-prof-martina-euwemy.

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Projekt pt. „Budowanie kompetencji przyszłości – intraprzedsiębiorczość i dialog społeczny” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019–2022. Kwota dotacji wyniosła 41 233 złotych.