Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Seminarium z prof. Martinem Euwemą dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego

25.11.2021 - 13:27, aktualizacja 26.11.2021 - 09:47
Redakcja: OO

Uniwersytet Śląski w Katowicach będzie gościć prof. Martina Euwemę z Katholieke Universiteit Leuven (Belgia), który poprowadzi cykl spotkań: seminarium specjalistyczne, wykłady otwarte oraz wykłady specjalistyczne, a także konsultacje indywidualne zrealizowane z władzami UŚ i pracownikami odpowiedzialnymi za politykę związaną z rozwojem kadr. Całość inicjatywy wspierać będzie merytorycznie Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Projekt jest komplementarny z interdyscyplinarnymi działaniami ICRK w zakresie rozwoju kompetencji przyszłości w regionie i budowania dialogu społecznego na ich rzecz.

„How to manage your boss: dealing with challenging managers and negotiating your job?”

(„Jak negocjować i radzić sobie z wymagającym szefem?”)

Seminarium odbędzie się 3 grudnia 2021 roku o godz. 9.00 i skierowane jest do pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams. Po seminarium będzie możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych, w trakcie których będzie można skonsultować projekt badawczy, pomysł na publikację lub artykuł, a także porozmawiać o rozwoju kariery naukowej. Osoby zainteresowane indywidualnymi konsultacjami proszone są o wypełnienie do piątku 26 listopada 2021 roku formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: us.edu.pl/intraprzedsiebiorczosc-i-dialog-spoleczny-wyklady-i-seminarium-prof-martina-euwemy.

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Projekt pt. „Budowanie kompetencji przyszłości – intraprzedsiębiorczość i dialog społeczny” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019–2022. Kwota dotacji wyniosła 41 233 złotych.

return to top