Spotkanie z wicekonsulem Republiki Korei

06.05.2024 - 11:26, aktualizacja 06.05.2024 - 14:55
Redakcja: PK

Centrum Języka i Kultury Koreańskiej przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Ambasada Republiki Korei w Polsce organizują spotkanie z wicekonsulem Republiki Korei w Polsce –Chang Hyeon Nam, które odbędzie się o 9 maja 2024 roku o godz. 14.00 w auli nr 3 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11b). Podczas spotkania przedstawiciele Ambasady Republiki Korei w Polsce przedstawią możliwości związane z ubieganiem się o wizę typu H-1, tak zwaną Working Holiday.

O wizę H-1 (Working Holiday) mogą ubiegać się obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 18 lat, a w momencie składania wniosku wizowego nie ukończyli jeszcze 31 lat, mający stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Nie towarzyszą im osoby będące na ich utrzymaniu. Posiadają paszport wydany nie więcej niż 10 lat temu, ważny przez minimum 90 dni po zakończeniu planowanego pobytu w Republice Korei, w którym pozostają dwie wolne strony.

Więcej informacji na temat możliwości wyjazdowych do Republiki Korei zostanie przekazanych podczas spotkania.