Dzień Chiński

15.03.2018 - 10:42, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

21 marca 2018 roku o godz. 10.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 5) rozpocznie się Dzień Chiński, którego organizatorem jest Instytut Języka Angielskiego. W programie wydarzenia zaplanowano między innymi: pokaz tańca z chińskimi wachlarzami, kurs języka chińskiego i kaligrafii, warsztaty praktyczne z taiji, tradycyjny chiński makijaż operowy, naukę korzystania z pałeczek, ceremonię parzenia i degustacji chińskiej herbaty.

czerwony plakat promujący Dzień Chiński 2018, na którym wymieniono planowane atrakcje: występy artystyczne oraz wokalne, pokaz tańca z chińskimi wachlarzami, kurs języka chińskiego i kaligrafii, tradycyjny chiński maki jaz operowy, naukę korzystania z pałeczek, ceremonię parzenia i degustacji chińskiej herbaty, ciastka z wróżbą