Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk Przyrodniczych

24.09.2021 - 14:37, aktualizacja 27.09.2021 - 09:01
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Uroczysta inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk Przyrodniczych odbędzie się 5 października 2021 roku (wtorek) o godz. 10.00 w auli budynku Wydziału przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu.

W programie wydarzenia zaplanowano:

• przemówienie inauguracyjne dziekana prof. dr. hab. Leszka Marynowskiego;
  • przemówienie inauguracyjne prorektora ds. nauki i finansów prof. dr. hab. Michała Daszykowskiego;
  • immatrykulację studentów;
  • wykład inauguracyjny pt. „Współpraca popłaca, czyli o interakcjach bakterii i roślin”, który wygłosi dr hab. Tomasz Płociniczak, prof. UŚ.

Studentów chętnych do wzięcia udziału w uroczystości zapraszamy do kontaktu mailowego:

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, stąd w przypadku studentów decyduje kolejność zgłoszeń. Do wybranych pracowników (rady instytutów, kolegium dziekańskie) zostaną wysłane zaproszenia wraz z wytycznymi dotyczącymi uczestnictwa w inauguracji stacjonarnej i prośbą potwierdzenia obecności. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, jesteśmy zobligowani przestrzegać aktualnych zasad i ograniczeń wynikających z trwającej pandemii COVID-19.

Zgodnie z ustaleniami ogólnouniwersyteckimi inauguracje wydziałowe będą odbywały się jedynie stacjonarnie. Uroczystość nie będzie transmitowana online.