International Student Mobility Conference

02.11.2022 - 09:35, aktualizacja 13.07.2023 - 15:53
Redakcja: OO

Logo: Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Rzeczpospolitej Polskiej, NAWA, Unia Europejska

Od 15 do 16 listopada 2022 roku w auli im. K. Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbywać się będzie konferencja, która została pomyślana jako przestrzeń spotkania i dyskusji na temat obsługi cudzoziemców podejmujących na Uniwersytecie Śląskim studia w trybie pełnym bądź realizujących programy w ramach różnego typu wymian międzynarodowych (np. Erasmus).

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników administracji wydziałowej oraz administracji centralnej mających w swojej codziennej pracy do czynienia z obsługą studentów zagranicznych.

W konferencji uczestniczyć będą przedstawiciele uczelni partnerskich sojuszu Transform4Europe.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia

Konferencja jest realizowana przez Dział Współpracy z Zagranicą UŚ w ramach programu NAWA: Welcome to Poland „First Step to Poland”, zadanie II.10.4.