[ONLINE] Spotkanie pt. „Kreatywna dydaktyka: wyzwania – zadania – rozwiązania”

02.12.2021 - 12:51, aktualizacja 10.12.2021 - 09:21
Redakcja: wc-a
Tagi: dydaktyka, open space

10 grudnia 2021 roku o godz. 13.00 na platformie MS Teams odbędzie się spotkanie w formule open space pt. „Kreatywna dydaktyka: wyzwania – zadania – rozwiązania”. To kolejne wydarzenie dotyczące kreatywnych rozwiązań w dydaktyce akademickiej organizowane przez Centrum Dydaktyki UŚ.

W ramach spotkania zaplanowano rozmowę na temat wyzwań, jakie stoją przed społecznością akademicką w obszarze dydaktyki. Podjęty zostanie również temat kondycji dydaktyki i relacji nauczyciel-student.

Formuła open space pozwoli przyjrzeć się poszczególnym kwestiom w szerszym gronie. Uczestnicy spotkania będą mogli w formularzu zgłoszeniowym zaproponować zagadnienie, które stanie się tematem przewodnim jednego z tzw. e-stolików. Osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymają możliwość swobodnego włączenia się w dyskusje. Na koniec każdej z nich zebrane zostaną najważniejsze wnioski, które staną się fundamentem dalszych prac w ramach Centrum Dydaktyki UŚ.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy do 6 grudnia.

Grafika promująca wydarzenie z logiem UŚ w lewym górnym rogu. W prawym górnym rogu „Centrum Dydaktyki UŚ”. Na grafice dwójka osób, pomiędzy którymi jest mózg. Jedna z osób trzyma żarówkę. Nad nimi napis OPEN SPACE. Na dole napis: Kreatywna dydaktyka: wyzwania – zadania – rozwiązania. 10 grudnia, godz. 13.00, MS Teams

Grafika promująca wydarzenie