[ONLINE] Seminarium „Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych”

26.11.2021 - 11:24, aktualizacja 03.12.2021 - 16:06
Redakcja: wc-a
Tagi: seniorzy

7 grudnia 2021 roku o godz. 10.00 odbędzie się seminarium online pt. „Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych” współorganizowane przez Uniwersytet Śląski w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych.

Tematyka seminarium obejmuje zagadnienia związane z modelowaniem usług i rozwiązaniami przeznaczonymi dla osób starszych.

Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu, należy do 6 grudnia dokonać rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Seminarium odbędzie się za pośrednictwem platformy YouTube.

Wydarzenie jest dofinansowane z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Szczegóły dotyczące spotkania dostępne są na stronie Wydziału Nauk Społecznych.