Seminarium organizowane przez Sekcję Naukową „Progres”

29.03.2022 - 09:34, aktualizacja 29.03.2022 - 10:31
Redakcja: RJ

Nieformalna Sekcja Naukowa „Progres” organizuje kolejne seminarium z cyklu „Pomost Akademia-Praktyka”. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia 2022 roku o godzinie 11.00 na Wydziale Nauk Społecznych UŚ przy ul. Bankowej 11 w sali nr 39. Podczas seminarium wykład pt. „Prawa własności intelektualnej jako podstawa dbania o własne interesy” wygłosi dr inż. Joanna Gołębiewska-Kurzawska – rzecznik patentowy.

Opiekunem Sekcji Naukowej „Progres” jest dr Angelika Pabian z Wydziału Nauk Społecznych UŚ.

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt mailowy na adres angelika.pabian@us.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób w związku z charakterem seminaryjnym spotkania. Rejestracja trwa do 30 marca 2022 roku.