Transform4Europe Week

04.05.2022 - 13:27, aktualizacja 09.05.2022 - 10:19
Redakcja: OO

Ponad 350 osób z siedmiu europejskich uczelni spotka się podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Transform4Europe Week, który odbywać się będzie od 9 do 13 maja. Uczestnicy w ciągu pięciu dni stworzą prawdziwie międzynarodowy, żywy kampus. Będzie to okazja do bliższego poznania się, spędzenia wspólnie czasu oraz wzięcia udziału w licznych wydarzeniach.

W poniedziałek 9 maja o godz. 18.00 w Gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach odbędzie się uroczystość inauguracyjna Transform4Europe Week – Dzień Europy. Zachęcamy do śledzenia jej za pośrednictwem transmisji internetowej.

Zapraszamy członków wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Śląskiego również do uczestnictwa w wydarzeniach otwartych. W programie znalazły się m.in. pokaz astronomiczny z akompaniamentem muzycznym na żywo, debata pt. „Wyzwania dla nauki w Europie w XXI wieku”, a także spotkanie integracyjne wszystkich członków sojuszu.

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i infopack dla uczestników: us.edu.pl/t4e/transform4europe-week.