Rejestracja na EuroScience Open Forum 2022 Regional Site (ESOF)

21.06.2022 - 13:57 aktualizacja 18.04.2023 - 12:35
Redakcja: wc-a
Tagi: Europejskie Miasto Nauki

Do 14 lipca 2022 roku trwa rejestracja na aktywności odbywające się w ramach EuroScience Open Forum 2022 Katowice Regional Site (ESOF). Konferencję zaplanowano na 15 lipca 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i może w nim bezpłatnie uczestniczyć każda zainteresowana osoba. Jest to jedno z wydarzeń poprzedzających przyjęcie przez stolicę Śląska tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024.

Konferencja jest wydarzeniem towarzyszącym obchodom Europejskiego Miasta Nauki 2022, którym jest holenderska Lejda i gdzie od 13 do 16 lipca 2022 roku trwać będzie konferencja naukowa Euro Science Open Forum (ESOF) 2022.

EuroScience Open Forum jest ogólnoeuropejskim hybrydowym wydarzeniem podejmującym dialog na temat nauki, technologii, polityki i społeczeństwa. Tematy poruszane w trakcie konferencji dotyczą m.in. zrównoważonego środowiska, transformacji społecznych czy odpowiedzialności nauki.

Więcej o wydarzeniu przeczytać można na stronie poświęconej konferencji.

Program konferencji organizowanej w Katowicach znajduje się na stronie ESOF. Udział w spotkaniach wymaga wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Widok na Katowice od strony Rynku, w stronę Spodka. Miasto oświetlone nocą

Katowice | fot. materiały Uniwersytetu Śląskiego