[ONLINE] Wykład prof. Martina Euwemy „Self-management: how to organize your blended life. Combining working, learning and private life in physical, digital and virtual environments”

28.10.2021 - 14:42, aktualizacja 03.11.2021 - 14:47
Redakcja: OO

Uniwersytet Śląski w Katowicach będzie gościć prof. Martina Euwemę z Katholieke Universiteit Leuven (Belgia), który poprowadzi cykl spotkań: seminarium specjalistyczne, wykłady otwarte oraz wykłady specjalistyczne, a także konsultacje indywidualne zrealizowane z władzami UŚ i pracownikami odpowiedzialnymi za politykę związaną z rozwojem kadr. Całość inicjatywy wspierać będzie merytorycznie Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Projekt jest komplementarny z interdyscyplinarnymi działaniami ICRK w zakresie rozwoju kompetencji przyszłości w regionie i budowania dialogu społecznego na ich rzecz.

(„Zarządzanie sobą: jak zorganizować swoje życie. Łączenie pracy, nauki i życia prywatnego w środowisku fizycznym, cyfrowym i wirtualnym”)

Wykład będzie transmitowany na kanale YouTube.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: us.edu.pl/intraprzedsiebiorczosc-i-dialog-spoleczny-wyklady-i-seminarium-prof-martina-euwemy.