Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Joachim Seibert, VP Retail Software Global Delivery Centers
Jan Durczok, Retail Practice Lead Global Center Katowice

O spotkaniu

Vynamic Retail Platform – modern software for managing an international chain of stores, based on the latest technologies.

The lecture will present the latest trends in retail based on Vynamic Retail Platform system. The architecture of the system, which is based on the Azure cloud and enables in-store sales on both a regular checkout (POS), self-service device, mobile device, as well as allows connecting ecommerce store to the system, will be presented.

Opis firmy

Diebold Nixdorf jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań technologicznych dla sektora bankowego i handlu detalicznego. Specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów i usług, takich jak bankomaty, systemy fiskalne, systemy samoobsługowe, oprogramowanie i usługi związane z zarządzaniem płatnościami i pieniędzmi.

Diebold Nixdorf na całym świecie zatrudnia tysiące pracowników, co pozwala obsługiwać globalnych klientów.

Diebold Nixdorf powstał w 2016 roku w wyniku połączenia dwóch renomowanych firm: Diebold, Incorporated i Wincor Nixdorf AG. Oba przedsiębiorstwa mają bogatą historię działalności w branży technologicznej bankowości i handlu detalicznego przed połączeniem.
Stale dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają naszych klientów w cyfrowej transformacji i poprawie efektywności operacyjnej.

„Nasza misja to zapewnienie klientom najwyższej jakości rozwiązań technologicznych, umożliwiających osiągnięcie sukcesu w dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym.
Dążymy do pozostawania liderem w branży poprzez ciągłe inwestowanie w rozwój, aby tworzyć innowacyjne produkty i usługi, które spełniają zmieniające się potrzeby klientów na całym świecie.”

Link do spotkania