Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Program stażowy Vattenfall International Trainee Programme | Rejestracja do 13 października

17.09.2024 - 09:51 aktualizacja 17.09.2024 - 09:57
Redakcja: jp

W imieniu firmy Vattenfall – jednego z największych w Europie producentów i sprzedawców energii – zapraszamy do udziału w programie stażowym International Trainee Programme.

International Trainee Programme to roczny program skierowany do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, którzy opuścili mury uczelni i mają nie więcej niż rok zawodowego doświadczenia.

W obecnej edycji dostępnych jest 15 stanowisk w 6 różnych krajach, w tym w Polsce. Są to zarówno stanowiska inżynierskie, jak i w obszarach wsparcia biznesu. Polscy studenci i absolwenci mogą aplikować zarówno na stanowiska dostępne w oddziałach Vattenfall IT Services Poland w Katowicach i Gliwicach, jak i na oferty w innych krajach.

Dokumenty rekrutacyjne należy wysłać do 13 października. Realizacja stażu rozpocznie się w marcu 2025 roku.

International Trainee Programme to nie tylko okazja zdobycia zawodowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, ale także spersonalizowany program rozwoju osobistego i zawodowego oraz mentoring, a także okazja do licznych wyjazdów zagranicznych, by poznać różne oddziały firmy oraz zrealizować jedno z zadań w ramach programu.

Więcej informacji o programie oraz ofertach staży można znaleźć na stronie: https://careers.vattenfall.com/pl/pl/international-trainee-programme