search Intranet

Redakcja: Marzena Ponicka

Planowana data wydarzenia
  • 22.03.2024 r. (piątek)
Forma szkolenia online (platforma Zoom)
Godziny 15:00
Uczestnicy szkolenia kadra naukowa uczelni
Kategoria tematyczna spotkania

Program stypendialny Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA – STEM Impact Award 2024-25.

Fulbright STEM Impact Award 2024-25 to program dla osób z polskim obywatelstwem, które kierują projektami badawczymi z obszarów STEM i są zatrudnione w polskich instytucjach akademickich i naukowych. Stypendium pozwala na realizację krótkoterminowego (2-6 tygodni) projektu badawczego, dydaktycznego lub badawczo-dydaktycznego oraz na poszerzenie wiedzy z zakresu komercjalizacji nauki lub skutecznego pisania wniosków grantowych w instytucjach w USA. Stypendium przeznaczone jest do pracowników i pracowniczek badawczych i dydaktycznych z doświadczeniem w zarządzaniu projektami badawczymi i nadzorowaniu pracy innych naukowców. Nabór wniosków trwa do 20 maja.

Najbliższe spotkanie informacyjne online dotyczące składania wniosków, procesu rekrutacji do programu i pobytu na stypendium odbędzie się 22 marca br. o godz. 15:00 na platformie Zoom. Spotkanie poprowadzi koordynatorka programu Justyna Maziarska-Lesisz wraz z absolwent(k)ami programu.

img
Pytania dotyczące uczestnictwa w programie proszę kierować bezpośrednio do koordynatorki programu Justyny Maziarskiej-Lesisz na adres: justyna.maziarska@fulbright.edu.pl