Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

pracownik
Osoby odpowiedzialne w Jednostkach za gospodarkę materiało(...) Osoby odpowiedzialne w Jednostkach za gospodarkę materiałową

SF – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

Szkoła Doktorska – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WH – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WNP – Katowice – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WNP – Sosnowiec – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WNS – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową 31.05.2021

WNSiT – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WPiA – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

WSNE – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową 10.06.2021

WTL – pracownicy realizujący gospodarkę materiałową

 

Harmonogram realizacji dostaw i usług Harmonogram realizacji dostaw i usług

Harmonogram realizacji dostaw i usług na 2021v15 – 2021.05.31

Kontakt Kontakt

 

 

Kierownik Działu Logistyki Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B0.8
mgr inż. Andrzej Kitczak 32 359
2247
506 669 810 andrzej.kitczak@us.edu.pl
 

 

Kierownik Sekcji Dostaw Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B0.5
inż. Damian Potaczek 506 669 420 damian.potaczek@us.edu.pl
Z-ca Kierownika Sekcji Dostaw Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B0.5
mgr  Zielosko Jowita 1282   jowita.zielosko@us.edu.pl
mgr Angowska Sylwia 2238 sylwia.angowska@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
mgr Giel-Cieślińska Katarzyna 2457 katarzyna.giel-cieslinska@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
mgr Gołuzd Wioletta 2246 wioletta.goluzd@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
Kreszczuk Artur 1811 artur.kreszczuk@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
Lorenc Zbigniew 2239 797 317 375 zbigniew.lorenc@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
Małecki Mariusz 2245 mariusz.malecki@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
lic. Paks Magdalena 1942   magdalena.paks@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
  Ryś Maria 1363 maria.rys@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
  Skutela Dominika 2456   dominika.skutela@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
mgr Stęclik Tomasz 2243 tomasz.steclik@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
  Walczak Leszek 2242   leszek.walczak@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
mgr Wantuła Tomasz 2172   tomasz.wantula@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
mgr inż. Zawiliński Marcin 2241   marcin.zawilinski@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.8
 

 

Kierownik Sekcji Usług Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B1.2
mgr  Katarzyna Długajczyk 1818 797 317 376 katarzyna.dlugajczyk@us.edu.pl
lic. Adamczyk Łukasz 2447   lukasz.adamczyk@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.2
mgr Podsiadło Mirosław 1473 miroslaw.podsiadlo@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.2
  Bruch Joanna 1838   joanna.bruch@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.3
mgr Korczyńska Katarzyna 2448   katarzyna.korczynska@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.3
mgr Koźbiał Joanna 1907   joanna.kozbial@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.3
mgr inż. Müller Joanna 2449   joanna.muller@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.3
lic. Wasiak Anna 2450   anna.wasiak@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12 pok. B1.3
 

 

Kierownik Sekcji Ewidencji i Rozliczeń Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B0.5
mgr inż.  Jacek Będkowski 1757 501 105 075 jacek.bedkowski@us.edu.pl
mgr Gajewska Bożena 2454   bozena.gajewska@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
mgr Galuba Monika 2455   monika.galuba@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
mgr Niemiec Katarzyna 1270   katarzyna.niemiec@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
mgr Południkiewicz Joanna 2453   joanna.poludnikiewicz@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Szczepańska Bożena 1171   bozena.szczepanska@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
mgr Witwicki Przemysław 1941   przemyslaw.witwicki@us.edu.pl  K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
 
  Jaros Eugeniusz 502 372 351 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Manowski Stanisław 500 060 546 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Nierychło Leszek 514 844 063 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Polonek Krzysztof 514 844 058 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Simka Mariusz 514 844 085 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
  Świerk Tadeusz 514 844 055 K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B0.5
 

 

Kierownik Sekcji Gospodarki Magazynowej Katowice, ul. Bankowa 12 pok. B1.5
mgr  Agnieszka Młodzik 1583 517 656 278 agnieszka.mlodzik@us.edu.pl
Czarnecka Agata 1583 agata.czarnecka@us.edu.pl K-ce, ul. Bankowa 12, pok. B1.5
lic. Cabaj Małgorzata 1181 malgorzata.cabaj@us.edu.pl Magazyn Artykułów Różnych
K-ce, ul. Bankowa 11
  Michalska Gabriela 1181 gabriela.michalska@us.edu.pl Magazyn Artykułów Różnych
K-ce, ul. Bankowa 11 
mgr Nawrot Józef 1181 jozef.nawrot@us.edu.pl Magazyn Artykułów Różnych
K-ce, ul. Bankowa 11 
  Popławska Justyna 1525; 1631 justyna.poplawska@us.edu.pl Magazyn Art.Techn.;
Magazyn Środków Czystości
K-ce, ul. Bankowa 11 
mgr Tworek Barbara 1181; 1631 barbara.tworek@us.edu.pl Magazyn Artykułów Różnych
K-ce, ul. Bankowa 11 
mgr Zarychta Maciej 1525; 1631 maciej.zarychta@us.edu.pl Magazyn Art. Techn.;
Magazyn Środków Czystości
K-ce, ul. Bankowa 11 

 

 

 

return to top