Studia podyplomowe dla nauczycieli i pedagogów

Uniwersytet Śląski w Katowicach serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych adresowanych do nauczycieli i pedagogów.

Studia podyplomowe w naszej uczelni dostarczają narzędzi do kreatywnego i innowacyjnego przekazywania wiedzy w codziennej pracy z uczniami. Uniwersytet Śląski w Katowicach to miejsce, które od lat cieszy się uznaniem ze względu na wysoki poziom nauczania oraz profesjonalną kadrę akademicką. Celem studiów podyplomowych jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim inspirowanie do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i metod pracy w szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych – zwłaszcza tych kierowanych do pracowników sektora edukacji. W naszej ofercie znaleźć można kilkanaście takich propozycji, a wśród nich także programy dofinansowywane ze środków publicznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.studiapodyplomowe.us.edu.pl.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z Centrum Studiów Podyplomowych: tel. (32) 359 23 47, e-mail: studiapodyplomowe@us.edu.pl lub sekretariatami studiów.