Otwórz drzwi do nowych możliwości, zapisując się na studia podyplomowe

06.09.2024 - 10:12 aktualizacja 06.09.2024 - 10:12
Redakcja: OO

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty studiów podyplomowych przygotowanej na semestr zimowy 2024/2025. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno programy nowe, opracowane z myślą o najnowszych trendach i wyzwaniach, jak i te, które zdobyły uznanie naszych absolwentów oraz pracodawców. Niezależnie od wybranego programu, studia podyplomowe stanowią wartościowe narzędzie do doskonalenia swoich kompetencji i podniesienia kwalifikacji zawodowych. Rekrutacja trwa do końca września.

W tegorocznej ofercie dostępne są trzy nowe programy, opracowane z myślą o zmieniających się potrzebach na rynku pracy oraz przyszłości. Wybierz, który z nich został stworzony z myślą o Tobie:

• Studia podyplomowe Projektowanie usług w przemysłach kreatywnych i w kulturze

Celem studiów jest przygotowanie specjalistów, działających w sektorze przemysłów kreatywnych i kultury, z zakresu projektowania rozwiązań atrakcyjnych dla użytkownika.

• Studia podyplomowe Specjalista do spraw opieki senioralnej

Studia ukierunkowane są na metodykę pracy z osobami starszymi, w tym specjalistyczne formy terapii, mające na celu poprawę jakości życia i utrzymanie samodzielności osób starszych.

• Studia podyplomowe Odnawialne Źródła Energii

Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie energetyki geotermicznej, słonecznej, wodnej, wiatrowej, pomp ciepła, biomasy i biopaliw oraz technologii wodorowych.

W tym roku przygotowaliśmy zaktualizowany program naszych flagowych studiów Prawo w ochronie zdrowia, aby jeszcze lepiej odpowiadały na potrzeby współczesnych profesjonalistów.

Zapoznaj się z pełną ofertą

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych. Szczegółowe informacje o programie, zasadach rekrutacji i opłatach znajdują się w opisach programów studiów podyplomowych na stronie internetowej: www.studiapodyplomowe.us.edu.pl. Rekrutacja jest prowadzona przez Internetową Rekrutację Kandydatów. Studia rozpoczynają się w październiku.

Postaw na rozwój i wiedzę, postaw na Uniwersytet Śląski w Katowicach!

grafika promująca studia podyplomowe, przedstawiająca kobietę i mężczyznę