Konkurs „Młodzi dla przyszłości Śląska” już ruszył!

25.09.2024 - 06:48 aktualizacja 25.09.2024 - 06:48
Redakcja: K.S

Konkurs „Młodzi dla przyszłości Śląska” skierowany jest do osób, które na co dzień pracują nad konkretnym projektem badawczym i chcieliby się nim pochwalić. Poszukiwane są kreatywne, oryginalne i innowacyjne pomysły na to, jak „nauka zmienia życie”.

Preferujemy, aby prezentowane projekty miały formę stanowiska pokazowego i były pewnego rodzaju prototypami rozwiązań na to, jak nauka wpływa na życie człowieka.

Mile widziane będą propozycje dotyczące środowiska lokalnego i problemów naszego miasta (Katowice) wraz z odpowiedzią na pytanie, jak można je naprawić.

Najlepsze propozycje szkolne zostaną włączone do programu 8. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, a ich autorzy znajdą się w gronie wystawców w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 9 grudnia 2024 roku.

Nabór zgłoszeń trwa do 18 października br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Czekamy na zgłoszenia i zachęcamy do konsultacji w sprawie zgłoszeń konkursowych (e-mail: sfn.grupy@us.edu.pl).

Regulamin konkursu.