Radio Nowy Świat na żywo w Europejskim Mieście Nauki!

26.09.2024 - 12:09 aktualizacja 26.09.2024 - 14:38
Redakcja: K.S

W ramach obchodów Międzyuczelnianej Inauguracji Roku Akademickiego 2024/205 organizowanej przez siedem uczelni Konsorcjum Akademickiego – Katowice Miasto Nauki będziemy świadkami wielu wydarzeń!

Jednym z nich będzie specjalne wydanie audycji Radia Nowy Świat – „Koncertu życzeń”. Od godz. 11.00 audycja będzie nadawana na żywo w Klubie Rawa w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5, budynek A, IV piętro). Poprowadzą ją Joanna Kołaczkowska oraz prof. Ryszard Koziołek – JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Będzie to również świetna okazja, by podzielić się swoimi wspomnieniami z akademickich czasów, z kolei uczestniczki i uczestnicy, którzy lata studenckie mają jeszcze przed sobą, będą mogli opowiedzieć o tym, czego spodziewają się podczas studiowania.

Wstęp na wydarzenie jest wolne!

grafika wydarzenia

mikrofon w studiu radiowym